м.Коростишів, вул. Різдвяна, 93

Установка гранітних пам'яток, монтаж виробів із граніту на кладовищах України


Установка пам'ятника - це процес, який включає заливку бетонного фундаменту на могилі померлого, збирання та монтаж деталей надгробної споруди (самого монумента). Процес встановлення гранітних пам'яток та комплексів може складатися з кількох етапів. Особливо це стосується встановлення меморіальних комплексів із граніту, де потрібно змонтувати на сімейній могилі не лише пам'ятник, а й упорядкувати всю територію.


встановлення пам'яток з Коростишів


Благоустрій місця поховання включає демонтаж старих елементів бетонного (або кам'яного) пам'ятника, металевої старої огорожі, зачистку та прибирання майданчика. Все це ті необхідні дії, які можуть бути виконані бригадою установників ще до початку процесу встановлення пам'ятника. А вже після нього, цей список можна продовжити далі: це облицювання бетонного майданчика гранітною плиткою , монтаж огорожі по периметру місця поховання та повне прибирання території після всіх монтажних робіт. Також буває таке, що сюди додається і вивіз сміття, і привезення землі (чорнозему/піску) або декоративних каменів, щоб засипати в рамку з бордюрів квітника тощо. Варіантів з благоустрою могили дуже багато, і видів робіт при цьому може бути настільки багато, наскільки багато замовник готовий платити за ці послуги, або поки не досягне конкретної мети всіх цих робіт - красиво та якісно оформлена могила з встановленим ритуальним комплексом.

Наша монтажна бригада

У нас у бригаді працюють фахівці, які мають досвід роботи монтажу пам'ятників понад 10 років. Крім цього, вони будівельники, які виконують всі роботи з фундаменту з відповідальністю, і дійсно працюють так, ніби готують фундамент для будинку. Всі матеріали беруть тільки свої, адже використовують лише якісні та перевірені бренди цементу та клею по граніту, купують добірний щебінь та пісок, надійну арматуру. Працюють лише перевіреним інструментом, який ніколи не підводить у роботі: бригада має свою переносну електропідстанцію, величезну діжку з водою. До того ж, це не тільки установники, а й люди, які в першу чергу на досвіді працюють з каменем : вони можуть підрізати гранітну плитку (якщо буде потрібно), зробити потрібні фаски за місцем, просвердлити отвори, зробити якісне складання ще перед встановленням.

Вартість встановлення пам'ятників, ціни

Ціна установки пам'ятника починається від 3500 грн. за стандартний комплект звичайних невеликих розмірів. А далі все залежить від складності пам'ятника, від розмірів його деталей, їх кількості та складності їх монтажу. Крім того, існує багато попутних нюансів, таких як відстань від дороги до могили, відстань, на яку потрібно їхати бригаді тощо. Все це звичайно впливає на кінцеву вартість благоустрою могили та безпосередньо монтажу пам'ятника.

Проте наша бригада установників доставляє та встановлює пам'ятники у будь-якій області України (крім зони бойових дій у Донецькій та Луганській області) та окупованого Криму. Звичайно трапляються випадки, що монтаж пам'ятника нашою бригадою дуже не вигідний, якщо пам'ятник замовлений найбюджетніший (наприклад ціна пам'ятника 5500 грн), а його потрібно встановити на цвинтарі в Одесі (куди їхати 600 км). Тут тільки дорога обійдеться замовнику майже вдвічі дорожче за вартість пам'ятника, + ще встановлення в районі 4000 грн. У таких випадках виїзд наших майстрів на великі відстані нерентабельний для клієнта. Тому, саме за таких обставин, ми пропонуємо доставку пам'ятників Новою Поштою або ін. вантажоперевізною фірмою.

Через скільки часу від похорону можна встановлювати пам'ятник?

Ми рекомендуємо встановлювати пам'ятник, коли з моменту поховання минув 1 рік . У цей період просідає земля, провалюється труна, тобто відбуваються природні процеси, які за недотримання цього правила можуть призвести до нахилу пам'ятника або його руйнування. До того ж, не бажано виконувати земляні роботи та заливання фундаменту за низьких температур повітря (п'ять градусів тепла – не нижче).