м.Коростишів, вул. Різдвяна, 93

Гранітні підвіконня-купити в Коростишеві. Підвіконня з граніту оптом. Ціна виробника

Фільтри

Гранітні підвіконня-купити в Коростишеві. Підвіконня з граніту оптом. Ціна виробника

Підвіконня з каменю - топ-продажів на найближчі роки. Це пов'язано з великим підйомом сфери будівництва нових житлових приміщень і офісних центрів в Україні. Будь-то приватний будинок, квартира в новобудові, або робочий офіс - гранітні підвіконня будуть радувати ваше око і надійно прослужать навіть не десятки, а сотні років.

Купити гранітне підвіконня, значить, оточити себе природною красою, легкістю в догляді та простим доглядом.

Замовивши підвіконня з граніту, ви не будете думати про те, чи поставити вам філіжанку гарячої кави або чаю на нього. Та хоч вогонь на ньому розведіть - каменю це не страшно, а тим більше його полірованої поверхні. Гранітне підвіконня не вбирає вологу, не ламається і у багато разів стійкіше до подряпин у порівнянні з пластиковим.

Ми иготовимо будь-яку партію підвіконь з каменю: габро, лабрадорит, покостовка, лезник, Новоданилівка, ток, капуста, Дідковичі та ін. кольорових порід.

Зазвичай замовляють підвіконня товщиною 20-30 мм, рідше - 50 мм. Дуже важлива обробка торця - його полірування і фаска. Зріз гострого верхнього краю гранітної плити може бути 5 або 10 мм, напівкруглим вузьким або напівкруглим широким, фігурним. Ще більш фігурні обробки краю називаються вже фасоном. Його теж є багатьох видів, але він в кілька разів дорожче.

Ціни на гранітні підвіконня залежать від каменю і розмірів. Цілісність плити при цьому має значення і визначає вартість за метр квадратний. А ось обробка кромки - вже окрема фасонна робота, яка рахується за погонним метром і додається потім до вартості каменю.