м.Коростишів, вул. Різдвяна, 93

Трохи про нашу камнеобробну фірму в Коростишеві


Orlan inc. - Сімейний бізнес, розташований у м.Коростишів, Україна.

Ми пишаємося відмінним сервісом, якістю та відмінними цінами. Ви можете вибрати одне з безлічі різних гранітних виробів або замовити своє ексклюзивне (пам'ятники, меморіальні комплекси, каміни, підвіконня, бруківка, сходи). Ми можемо створити 3-Д модель вашого пам'ятника будь-якої складності.

Ми завжди тут, щоб допомогти вам вибрати ідеальний пам'ятник для вашої коханої людини.

Створення всіх видів пам'ятників та різноманітних гранітних виробів в Україні, країнах ЄС та СНД з 2005 року.


Замовити стандартну пам'ятку в Україні

Ми виготовляємо вертикальні та горизонтальні пам'ятники на могилу та здійснюємо монтаж надгробків у Києві, Житомирі, Коростишові. Вертикальні пам'ятники найчастіше одинарні, тоді як горизонтальні пам'ятники можуть призначатися для двох і більше покійних. Окрім вибору типу пам'ятника (вертикальна або горизонтальна), нашим клієнтам ми також надаємо можливість вибору якості чорного каменю . Оптимальна якість передбачає виготовлення пам'ятника з Букинського габро (чорний дрібнозернистий, однорідний камінь), а Економ якість – з “місцевого” каменю (чорний середньозернистий, іноді з вкрапленнями).

Продаж вертикальних пам'яток

Вертикальні надгробки на сьогоднішній день є найбільш поширеним видом гранітних пам'ятників, оскільки призначаються на одну людину, як правило, і надають можливість вшанувати пам'ять кожного померлого в дуже індивідуальному порядку. Наша компанія займається продажем вертикальних пам'яток з моменту заснування в 2000 році, тому у нас будь-яке Ваше побажання щодо моделі, художньої обробки, розмірів, якості каменю вертикальної пам'ятки буде втілено в життя найкращим чином.

Каталог пам'ятників

Наша гранітна майстерня “Orlan” може виготовити проект будь-якої складності за індивідуальними вимогами клієнта, але якщо Вас цікавлять типові моделі стандартних пам'ятників із ціною , то в онлайн-каталозі ми пропонуємо великий вибір можливих дизайнів. У нас Ви знайдете пам'ятники з хрестом, з канелюром, у формі, з різьбленням, з "хвильою", пам'ятники- "каплиці" та ін.