м.Коростишів, вул. Різдвяна, 93

Гранітні стільниці Коростишів. Ціни на стільниці з каменю

Фільтри

Гранітні стільниці Коростишів. Ціни на стільниці з каменю

Стільниці з граніту вже давно надають сучасним інтер'єрам квартир і приватних будинків вишуканості, натуральності і багатства. Крім зовнішньої естетики ви отримуєте надійну кухонну поверхню для роботи вашої господині. Можна не боятися поставити на кам'яну стільницю гарячу сковорідку або подряпати її ножем при нарізці будь-якого продукту. Ви буде задоволені ще простототою догляду за полірованою стільницею з натурального каменю. Адже її потрібно лише витерати вологою або сухою ганчірочкою, і вона знову блищить і сяє як нова!

Інформація про те, що природний камінь несе в собі якусь радіацію - міф. Майже весь граніт, що видобувається в надрах землі нашої країни і використовується нами у виробництві має перший рівень радіоактивності - це найнижчий рівень з можливих. Тому помилково вважати, що гранітна стільниця або підвіконня з граніту нестимуть якусь небезпеку для вашого здоров'я.

Виробництво стільниць зазвичай налаштоване на використання гранітних слябів - спеціальних заготовок плит великих розмірів товщиною в 30 мм. Вони також використовуються для облицювальної плитки, ступенів, підвіконь та ін.виробів. Наприклад, зі слябу розмірами 220*80*3 см можна виготовити стільницю, розмістивши на ній виріз під мийку, а також обробивши торці зі зняттям фаски.

Уточнити ціни на гранітні вироби ви завжди можете за вказаними на сайті номерами телефонів.